Is advies or nodig bij naamswijziging?

Welkom bij pzSearch - bureau voor werken in human resources management.
Neem een kijkje op onze website!
Is advies van de ondernemingsraad nodig als bedrijven binnen een groep van naam veranderen? Verder verandert er niets. In artikel 25 van de Wet op de ondernemingsraden (adviesrecht) staan de onderwerpen opgesomd die de bestuurder aan de or dient voor te leggen voor advies. Het gaat onder andere …