Bestaat een “bovenwettelijke adviesaanvraag”?

Welkom bij pzSearch - bureau voor werken in human resources management.
Neem een kijkje op onze website!
Wij wilden toch een adviesaanvraag bij een kleine beleidswijziging, omdat deze onrust gaf bij het personeel. Dit is gehonoreerd met het voorbehoud dat het een "bovenwettelijke adviesaanvraag" is en dat art. 25 van de WOR niet van toepassing is. Bestaat dit? Als de or een formele adviesaanvraag … Het bericht Bestaat een “bovenwettelijke adviesaanvraag”? verscheen eerst op ORnet.