Mag de werkgever zomaar een medisch onderzoek houden?

Welkom bij pzSearch - bureau voor werken in human resources management.
Neem een kijkje op onze website!
De werkgever heeft een PMO (Periodiek Medisch Onderzoek of Preventief Medisch Onderzoek) aangekondigd. Moet de ondernemingsraad hiermee instemmen? Volgens artikel 18 van de Arbeidsomstandighedenwet (Arbowet) moet de werkgever de werknemer ‘periodiek in de gelegenheid stellen een onderzoek te … Het bericht Mag de werkgever zomaar een medisch onderzoek houden? verscheen eerst op ORnet.