Geldt er een taaleis om in de or te mogen?

Welkom bij pzSearch - bureau voor werken in human resources management.
Neem een kijkje op onze website!
'Ik vraag me af of je de Nederlandse taal machtig moet zijn om in de or te kunnen.' Als deze voorwaarde gesteld zou worden, is dat in strijd met de Wet op de ondernemingsraden artikel 6, lid 2 en 3, en is daarmee een beperkende, niet toegestane afwijking op de termijn. Het belemmert de … Het bericht Geldt er een taaleis om in de or te mogen? verscheen eerst op ORnet.